بازار برنج ایران | مرکز خرید، فروش و قیمت گذاری برنج داخلی-خارجی

آینده تولید و تجارت برنج در آفریقا

کد: 97    تاریخ: سه شنبه، ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ساعت ۰۸:۴۶:۵۳    بازدید: 55

افزایش سریع محبوبیت برنج موجب شده است بسیاری از کشورهای آفریقایی سیاست هایی را برای افزایش تولید برنج به اجرا در آورند. اکثریت آنها پیشنهاد کرده اند که در دهه آینده میزان تولید برنج فعلی خود را دو برابر کنند. این سیاست ها موجب کاهش هزینه های واردات برنج و ایجاد ذخیره برنج برای فصول خشکسالی می شود.
آفریقا هنوز راه  زیادی تا رسیدن به نرخ جهانی تولید برنج دارد. به گفته محققان، این قاره دارای پتانسیل تولید برنج بسیار بالایی است و که تنها از بخش کوچکی از آن استفاده می کند. هنوز هم مقدار زیادی از زمین های زراعی برای کشت برنج وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و برای مصارف داخلی و بازار برج خارجی برای کشت برنج مورد استفاده قرار گیرند.
اما قبل از این اقدام، این قاره هنوز با کمبود عرضه کالای خوشمزه مواجه است. این می تواند فرصت ایده آلی را برای سرمایه گذاران محترم ایجاد کند تا شکاف بازار را پر کنند. تعداد زیادی از کشورها در قاره هنوز مسیر طولانی ای برای دستیابی به استقلال خود دارند. تحقیق مناسب و تمرکز قوی کسب و کار شما را قادر می سازد تا از این مزیت استفاده کنید.

 

چگونه بازار برنج می تواند به کسب و کار برنج در آفریقا کمک کند

بسیاری از معامله گران پتانسیل تجاری این قاره در حال پیشرفت را یا دست کم میگیرند یا از ریسکی که در آن ممکن است روبرو شوند پروا دارند. اما در بازار برنج ما این فرصت را در اختیار داریم و معامله گران را با ابزارهایی برای شروع کار تجاری در آفریقا آماده می کنیم. ما اولین بازار B2B آفریقایی در قاره و بهترین شرایط برای موفقیت در بیزنس برنج در منطقه را در اختیار خود داریم.
بازار برنج به شما این فرصت را می دهد تا یک شبکه از خریداران و همچنین تامین کنندگان از تمام نقاط جهان ایجاد کنید. ما اطلاعاتی را که شما در زمینه تجارت برنج نیاز دارید تا تجارت خود را شروع کنید و برند تجاری خود را به آسانی در این قاره ایجاد کنید. ما از الگوریتم های پیشرفته ای استفاده می کنیم تا شما را با شرکای تجاری مناسب تر تطابق دهد. پلتفرم ما دارای رویه های بازرسی خلاقانه است تا اطمینان حاصل شود که فقط معامله گران واقعی و معتبر با شما کار می کنند.
ما همچنین اطلاعات لجستیکی و همچنین بیمه محموله های برنج را ارائه می دهیم و اطمینان حاصل می کنیم که حمل و نقل شما با امنیت کامل به مقصد رسانده می شود. امروز به بازار برنج بپیوندید و با بهترین تیم اختصاصی در بازار برنج کار کنید تا رویاهای تجارتی بین المللی خود را به واقعیت تبدیل کنید. // تهیه شده در تیم بازار برنج ایران

جهت ارتباط از قسمت تماس با ما، پیام خود را ارسال کنید.

بازار برنج

نمایندگی فروش

  • موردی یافت نشد. بازار برنج ایران

برنج فروشی

مرکز خرید

  • موردی یافت نشد. بازار برنج ایران
Tool tip